Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z GuadalupeJest wniosek o areszt dla matki Madzi

Matka półrocznej Magdy, 22-letnia Katarzyna W. w chwili tragedii była poczytalna. - Prokuratura przygotowała już wniosek do sądu o jej tymczasowe aresztowanie - zapowiedziała po południu katowicka prokuratura. Kobieta usłyszała już zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi jej od 3 miesięcy do pięciu lat więzienia.


Redakcja | 04/02/2012 | Komentarze [1]
Znaleziono ciało zaginionej półrocznej Magdy

Policjanci odnaleźli w Sosnowcu ciało zaginionej półrocznej Magdy. Miejsce ukrycia zwłok wskazała matka dziewczynki - poinformował rzecznik śląskiej policji, podinspektor Andrzej Gąska.

Ciało Magdy znaleziono w piątek późnym wieczorem w kompleksie parkowym przy ul. Żeromskiego, przy torach kolejowych za halą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piotr Dudała | 03/02/2012 | Komentarze [0]
Nie znaleziono ciała Madzi. Matka została zatrzymana

Miejsce, które wskazała matka może być prawidłowym miejscem, jednak wymaga to dokładnego przeszukania terenu. Dziecko mogło być wcześniej w znalezionym zawiniątku – powiedział prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski. Jak dodał detektyw, to nie było pierwsze takie zachowanie matki półrocznej Madzi. – Zdarzyło się, że zostawiła dziecko na dwa tygodnie bez opieki. Jak informuje policja matka została zatrzymana i jeśli jej stan na to pozwoli zostanie przesłuchana.

Piotr Dudała | 03/02/2012 | Komentarze [4]
Porwano 4-miesięczne dziecko

W Sosnowcu w godzinach przedwieczornych nieznany/i przestępca/y zaatakował/li matkę z dzieckiem. Ogłuszona matka trafiła do szpitala niemowlę porwano. Stało się to w okolicy mostu obok ul. Legionów. Ktokolwiek coś widział lub ma jakieś informacje w tej sprawie proszę o pilny kontakt z policją. Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji odnalezienia dzieciątka

Redakcja | 24/01/2012 | Komentarze [3]
Oszukali i usłyszeli zarzuty

Prezes i wiceprezes Stowarzyszenia Klubu Hokejowego Zagłębia Sosnowiec usłyszeli w Prokuraturze Rejonowej w Dąbrowie Górniczej zarzuty poświadczenia nieprawdy w dokumentach. Nieprawidłowości wykryli agenci CBA.
Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego prowadzą postępowanie dotyczące przekroczenia uprawnień przez pracowników Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy rozdzielaniu dotacji dla klubów sportowych.

Redakcja | 01/12/2011 | Komentarze [4]
Prawo w Wyższej Szkole Humanitas

Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu otwiera nowy kierunek studiów magisterskich: prawo. Rekrutacja rozpocznie się już w najbliższym naborze zimowym, na początku stycznia 2012 r.

Prawo to trzynasty kierunek w szerokiej ofercie edukacyjnej WSH. Nowe studia będzie można rozpocząć na Wydziale Administracji i Zarządzania sosnowieckiej uczelni. -Po otrzymaniu zgody Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie prawa, jesteśmy liderem w regionie pod względem liczby kierunków oferowanych kandydatom na studia. Prawo cieszy nas szczególnie, gdyż jest to kierunek niezwykle elitarny. Posiada go w swojej ofercie zaledwie kilkanaście uczelni niepublicznych w Polsce - mówi dr Michał Kaczmarczyk, prorektor WSH.

Piotr Dudała | 05/11/2011 | Komentarze [14]
Sosnowiec: Napad na bank przy ul. Jagiellońskiej. Uciekał przed policją, został złapany

Śląscy i małopolscy policjanci zatrzymali bandytę, który napadł na bank w Sosnowcu. Funkcjonariusze ustalili, że napastnik uciekł w kierunku Krakowa. Zebrane informacje przekazali kolegom z Małopolski, co pozwoliło krakowskim policjantom namierzyć i złapać przestępcę.Piotr Dudała | 04/11/2011 | Komentarze [0]


Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney