Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z GuadalupeZnowu kontrowersje dotyczace konkursu

Ogłasza się konkursy, bo tak trzeba, ale nazwiska zwycięzców są znane wcześniej - twierdzi Bożena Kubiczek, absolwentka Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, która chciała zostać szefem Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu.

Arkadiusz Chęciński | 24/09/2006 | Komentarze [14]
O całorocznych cackach i latających psach

A to cacka choinkowe przed sosnowieckim Urzędem Miasta masowo pod wpływem upałów spadają. A to znowu bernardyna z drugiego piętra wyrzucili wprost na przechodnia (pies wylądował w azylu) o przechodniu inne agencje nie donoszą. A to tramwajowi z gorąca szyny się wygły. Co się dzieje! Same złe wiadomości z Sosnowca w Polskę idą ostatnio a przecież przez ostatnie 50 lat było tak pięknie, nawet gdy statystycznie było coraz mniej wyjazdów na powierzchnię niż zjazdów.


Krzysztof Korn | 25/07/2006 | Komentarze [28]
Coś mi tu brzydko pachnie…

Przed kilkoma tygodniami Urząd Miasta zakupił i zamontował pojemniki na psie odchody. Uczynił tak, pomimo że w prasie aż roiło się od artykułów, że w polskich warunkach to rozwiązanie nieskuteczne. Dlaczego na dostawcę wybrano ponadto firmę z pobliskiego Szczecina? To ludzie w sosnowieckim magistracie akurat wiedzieć powinni. Niech podzielą się z nami, podatnikami swą wiedzą.

Krzysztof Korn | 21/07/2006 | Komentarze [35]
Będą nowe drzewa przy sosnowieckich ulicach!

Prezydent Sosnowca Kazimierz Górski podjął decyzję w sprawie przydzielenia dotacji z Gminnego i Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Kilkaset tysięcy złotych zostało przyznane na kilka projektów. Cieszy, że z tej kwoty aż 200 tys. zł. przeznaczono na kupno drzew i krzewów do wysadzania w pasach drogowych na terenie miasta. Zaległości jest tutaj sporo i dobrze, że w końcu zrobiono pierwszy krok we właściwym kierunku. Sprawie będziemy się bacznie przyglądać!

Piotr Dudała | 05/07/2006 | Komentarze [6]
W środę odsłonięcie pomnika

Jutro, 14 czerwca w Sosnowcu Zagórzu na Placu Papieskim zostanie odsłonięty i poświęcony pomnik Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczną się o godz. 15.00 „Godziną Miłosierdzia”, którą poprowadzi ks. Jarosław Wolski.

Arkadiusz Chęciński | 12/06/2006 | Komentarze [13]
Wandali wypuszczono

18 maja informowaliśmy, że Policja zatrzymała 3 wandali dewastujących przystanek autobusowy na 3-go Maja. Chyba ich wypuszczono bo zdewastowali coś bardziej wartościowego: windy przy Warszawskiej / Modrzejowskiej w budynku stanowiącym siedzibę posterunku Straży Miejskiej oraz w hali dworca PKP. Tak powiedział mi pracownik pasażu handlowego. Policzmy!

Krzysztof Korn | 21/05/2006 | Komentarze [3]
Urząd Miejski czynny w sobotę

W sobotę 20 maja Urząd Miejski w Sosnowcu będzie czynny tak jak w dni powszednie od godz. 7.30 do 15.30. Urząd odpracowuje dzień 3 maja, który był wolny od pracy. źródło; UM Sosnowiec


Piotr Dudała | 18/05/2006 | Komentarze [1]


Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney