Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z GuadalupeBezpłatne badania lekarskie

20 maja w godz.od 8.00 do 12.00 w Przychodni "Milowice" przy ul.Baczyńskiego 14 odbędzie się Biała Sobota.Lekarze specjaliści będą przyjmowali pacjentów z terenu całego miasta. Będzie można skorzystać bezpłatnie i bez skierowań z badań z zakresu laryngologii, ginekologii, neurologii,okulistyki i reumatologii.

Arkadiusz Chęciński | 16/05/2006 | Komentarze [1]
Zawinił Chochlik!

Dowiedzieliśmy się, co spowodowało wycofanie z dystrybucji 25 tys. egzemplarzy marcowego wydania Kuriera Miejskiego. Na pierwszej stronie w jednym z artykułów znalazły się 4 niepotrzene słowa, cytuję: "Ostatni akapit ma brzmieć". Brzmi, jak zapis cenzorski. Te słowa, które nie powinny znaleźć się w druku, sporo kosztowały. Ile? Nie wiem. Chętnie bym się jednak dowiedział...

Piotr Dudała | 12/04/2006 | Komentarze [25]
Przerwy w dostawie elektryczności

Rejon Energetyczny w Sosnowcu poinformował, że z powodu awarii transformatora wysokiego napięcia w dzielnicy Rudna w nocy z soboty na niedzielę od godz. 1.00 do 7.00 rano nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej. Prądu zostaną pozbawieni mieszkańcy dzielnicy Pogoń, Rudna, osiedla Piastów od ul. Mireckiego do ul. Dalekiej, Milowice i osiedle Kalety. Źródło: www.um.sosnowiec.pl

Tomasz Gądek | 06/04/2006 | Komentarze [2]
O sosnowieckim monitoringu we Francji

Delegacja sosnowieckiego samorządu z zastępcą prezydenta Zbigniewem Jaskiernią reprezentowała nasze miasto na międzynarodowej konferencji poświęconej monitoringowi pt. „Monitoring – jak i dlaczego funkcjonuje”. Odbyła się ona w tym tygodniu w miejscowości Agde we Francji.

Arkadiusz Chęciński | 16/03/2006 | Komentarze [2]
Badania dla mężczyzn

Już 20 marca br. w Szpitalu Miejskim nr 1 przy ul. Zegadłowicza w Sosnowcu ruszy „Program badania gruczołu krokowego”. Celem programu jest wykrywanie raka stercza lub stanów zagrożenia u mężczyzn tą chorobą. Sosnowiecki Urząd Miejski finansuje badania krwi dla mężczyzn z tzw. grupy zwiększonego ryzyka tj. tych którzy ukończyli 50 rok życia i nie ukończyli 65 roku.


Piotr Dudała | 13/03/2006 | Komentarze [1]
Spotkanie w sprawie placu

W Urzędzie Miejskim w Sosnowcu odbyło się spotkanie w sprawie zagospodarowania placu, na którym w 1999 r. Papież Jan Paweł II spotkał się z wiernymi z naszej diecezji. Wzięli w nim udział przedstawiciele władz miejskich i Społecznego Komitetu Budowy Pomnika w skład, którego wchodzą również księża. W jego trakcie poinformowano, że miejskie obchody pierwszej rocznicy śmierci papieża odbędą się w Zagórzu.


Piotr Dudała | 08/03/2006 | Komentarze [6]
Ambasador Kanady w Sosnowcu!

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu gościła delegacja Kanady na czele z ambasadorem Dawidem Prestonem. Wizyta odbywała się w ramach trwającego w Katowicach Kanadyjskiego Dnia Współpracy Gospodarczej. W trakcie spotkania w Sosnowcu poruszane zostały m.in. tematy związane z gospodarką ściekową.


Piotr Dudała | 06/03/2006 | Komentarze [1]


Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney