Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Bez komentarza

Nowy sklep z wędlinami przy ul. Grota Roweckiego 28Autor: Piotr Dudała | 22/04/2011
Komentarze
#1 | Dudale dnia 22.04.2011 22:51
Dudało, Papież Benedykt powiedział, cytuję - Papież po raz pierwszy w historii odpowiadał na pytania "zwykłych" ludzi, nadesłane z całego świata. Benedykt XVI powiedział miedzy innymi, że także on zadaje sobie pytanie, dlaczego ludzie muszą niekiedy tak cierpieć. Zapewnił jednak, że pewnego dnia wierni zrozumieją, iż nie cierpieli na próżno.
Ty Dudało, też pewnego dnia dowiesz się dlaczego i za co, tak Ci dokuczają i mimo że chcesz zawsze dobrze - tak Cię nie lubią
#2 | Sosnowiczanin dnia 22.04.2011 21:41
Panie Piotrze, a może sam Pan prowokuje do tej złośliwości?Pamiętam wpisy tego człowieka dotyczące Pana notki biograficznej.Przyznam, że mnie tez sie nie podobała. A teraz widzę, że jednak zmienił ja Pan na bardziej normalną. Zupełnie to inaczej sie czyta.Normalnie.Chciałbym aby tu jeszcze powrócił, to forum nabierało przez te wpisy kolorytu, ale wchodziło również przynajmniej o dwa stopnie wyżej.A personalny atak? Owszem, czasami, ale Pan równiez niekiedy w ten sam sposób atakuje inne osoby.Ludzie pisali, że ma podobno zablokowane przez Pana możliwości wejścia na forum.A szkoda, bo miał wielu zwolenników. Czasami był wyzywany od komuchów, ale jak ktoś sięgnął do książek i sprawdził , jednak dochodził do wniosku, że gostek miał racjęJa sprawdziłem tylko treść newsa o zarobkach księży kapelanów w szpitalach.No i Stasiu miał rację. Treść tego artukułu nie była prawdziwa.
#3 | PiotrDudala dnia 22.04.2011 21:27
Pan Stanisław może swobodnie korzystać z serwisu!
Prowadzę serwis jako swoje hobby, dla rozrywki, a nie po to, żebym musiał wciąż znosić ten ciągły złośliwy, personalny atak. Nie mam na to ani zdrowia, ani ochoty! Nie mam możliwości natychmiastowego śledzenia wszystkich wpisów i usuwania, proszę więc dać sobie na wstrzymanie.
#4 | Sosnowiczanin dnia 22.04.2011 21:09
No właśnie...A Pan, Panie Piotrze, nie tylko usuwał wpisy internauty Stanisława Iż, a nawet zablokował mu dostęp do forum. Natomiast toleruje Pan takie "wpisy". Widocznie takie są mniej szkodliwe.Szkoda. Zupełnie nie rozumiem Pana toku myślenia.A podobno jest Pan tak wszechstronnie wykształconym i uzdolnionym człowiekiem.
#5 | paweł dnia 22.04.2011 19:24
to chwała Bogu, już myslałem, że znowu chodzi o politykę, a nie o żarcie Grin
#6 | KILLER dnia 22.04.2011 19:16
Byłem wczoraj na zakupach i jeśli chodzi o obsługę to naprawdę jest na wysokim poziomie.Wyroby.... chyba też bo rano obudziłem się zdrowy jak niemowlaczek.Pewnie bez konserwantów.A tak na powaznie dobrze że zrobili konkurencje bo byłem obok w konkurencji i dwa razy dziecko miało biegunkę.... pozdrawiam ,niezależny obserwator
#7 | a poza tym... dnia 22.04.2011 17:24
...ileż to jedno zdjęcie może wywołać przemyśleń? i na jakie tematy? takich głębokich przemyśleń. Może byśmy o tych szynkach, co tam wiszą na plakacie podykutowali... da się je choć zjeść?
#8 | @f dnia 22.04.2011 17:16
Smile Tak samo każdy może założyć swój własny serwis czy bloga i pisać, czy polemizować z innymi, takie to proste, mamy przecież demokrację, a nie komunę, tam takiej możliwości nie było!
#9 | f dnia 22.04.2011 17:12
Myślę, że Pani bardzo przesadza, niemniej jednak część prawdy chyba w tym jest. Tylko że ta zasada dotyczny wszystkich sił politycznych, bez wyjątku.Obojętnie, prawicowych czy lewicowych.Przecież np. w "Naszym Dzienniku" nie przeczyta Pani absolutnie niczego np. na temat tzw. Komisji Majątkowej. Temat nie istnieje. Z kolei w "Brzasku" (organ KPP) nie ukaże sie nic negatywnego np. o komunistycznych zbrodniach.
Panie Waldemarze, wyżej wspomniany "Nasz Dziennik" tez należy do obcego kapitału? W Polsce każdy może założyc gazetę, pod warunkiem że dysponuje ku temu funduszami.No i że będzie sie sprzedawać. Musi po prostu byc opłacalna.Przykładem jest chociażby "Nie" J. Urbana.(pismo bez obcego udziału).
#10 | @f dnia 22.04.2011 17:02
najlepiej f czy k pozwać do sądu i z głowy Grin
a wracając do tematu, to całkiem apetyczny ten widok na Grota Roweckiego!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney