|
SosnowiecFakty na YouTube |
|
|
SosnowiecFakty na twitterze |
|
|
Ks. prof. Włodzimierz Sedlak |
|
|
- 12 czerwca (niedziela) - Plac Papieski

Z okazji 12 rocznicy wizyty Jana Pawła II w Sosnowcu odbędą się uroczystości dziękczynne za Beatyfikację Papieża Polaka. Na Placu Papieskim w niedzielę 12 czerwca spotkają się wierni z całej naszej diecezji. Przedstawiamy poniżej program spotkania.
Program spotkania
15.25 – Powitanie i krótka modlitwa
15.30 – Występ zespołu młodzieżowego Dynamic waves z Dąbrowy Górniczej
16.00 – Msza Święta – Modlitwa wdzięczności za beatyfikację Jana Pawła II
Zakończenie konkursu literackiego Duc in Altum organizowanego przez Zespół Szkół Katolickich w Sosnowcu
Pokazy strażackie
Poczęstunek dla wszystkich
Antrakt zespołu młodzieżowego
Około 18.00 – Czeka was droga – Koncert Uwielbienia pod kierownictwem Marcina Pospieszalskiego z udziałem m.in. Beaty Bednarz, Macieja Ścibora, Katarzyny Bogusz, muzyków zespołu New Life’m , orkiestry ICON i połączonych chórów sosnowieckich.
Około 20.00 - Apel Jasnogórski i modlitwa o kanonizację Jana Pawła II
Błogosławieństwo Księdza Biskupa Grzegorza Kaszaka
Ponieważ jest to również uroczystość Zesłania Ducha Świętego zapraszamy do udziału młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania, wszystkich działających w różnych ruchach i wspólnotach kościelnych, strażaków i Koła Gospodyń; wszystkich tworzących nasz Kościół lokalny.
Autor: kkb / kjk www.diecezja.sosnowiec.pl
Autor: Piotr Dudała | 09/06/2011
Komentarze
#1 |
dnia 10.06.2011 07:42
Dodaj komentarz Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

|
|
Święty Brat Albert Chmielowski |
|
|
Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu |
|
|
Wierszyna - Mała Polska na Syberii |
|
|
Rycerze Kolumba Sosnowiec |
|
|
Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec |
|
|
Wielki Rycerz Rady Sosnowieckiej Sławomir Korczyński