Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


"Wizyta Jarosława Kaczyńskiego w Sosnowcu przemilczana w mediach lokalnych"

W dniu wczorajszym, 23.09.2011 r. miałam zaszczyt gościć w Sosnowcu Prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Biuro Prasowe PiS zorganizowało briefing z udziałem Pana Prezesa dla mediów ogólnopolskich w restauracji "Kolorowa", naprzeciw Urzędu Miejskiego, transmitowany "na żywo" w mediach. Następnie Jarosław Kaczyński złożył krótką wizytę roboczą w biurze zarządu okręgowego PiS. W stolicy Zagłębia Prezes Kaczyński poruszył bardzo ważny lokalnie problem dyskryminowania SP Szpitala Miejskiego w Sosnowcu w dostępie do środków NFZ. Kontrakt z NFZ dla Szpitala jest każdego roku zmniejszany, pomimo tego, że z roku na rok rośnie wartość świadczeń zdrowotnych, które Szpital świadczy dla ludności. Szpital z wyraźnym efektem jest zasilany dużymi dotacjami na cele remontowe i inwestycyjne przez miasto i prowadzi nieprzerwanie proces restrukturyzacji, aby osiągnąć standardy europejskie w działalności leczniczej. Nie ma więc żadnego uzasadnienia polityka dyskryminacji, jaką wobec Szpitala prowadzi Śląski Wojewódzki Oddział NFZ. W tej sprawie złożyłam 16 września br. interpelację do min. Ewy Kopacz.W sali konferencyjnej Cechu Rzemiosł Różnych Prezes PiS udzielił ponadto ekskluzywnego wywiadu dla wiodącego w Zagłębiu portalu internetowego. Kilku dziennikarzy z mediów lokalnych, którzy zostali dzień wcześniej zaproszeni na wywiad z Panem Prezesem, na krótko przez obecnością Jarosława Kaczyńskiego na ul. Kościelnej, wycofało swój udział w zaplanowanym spotkaniu (m.in. "Wiadomości Zagłębia" oraz "Kurier Miejski"). Jak się mogę domyślać - na polecenie swoich przełożonych, potwierdzając tym samym fakt, że sosnowieckie redakcje są dyspozycyjne wobec niektórych opcji politycznych - pisze poseł Ewa Malik. Tego problemu bowiem nie doświadczył bawiący niedawno w Zagłębiu szef SLD, Grzegorz Napieralski.

Prezes Kaczyński udał się następnie do Gliwic, a dziś, 24 września, weźmie udział w konferencji "Polska Marka" w Katowicach. Prezes Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Sosnowcu był w wyśmienitym humorze i doskonałej formie fizycznej. Nasi konkurenci w wyborach mogą rzeczywiście obawiać się o swoją pozycję, jednakże po 20-letnim okresie od wprowadzenia w Polsce demokracji, mogliby przynajmniej próbować zachowywać pewne standardy funkcjonujące w wolnym świecie.

Ewa MalikAutor: Redakcja | 24/09/2011
Komentarze
#1 | PAWLO dnia 25.09.2011 18:01
A, dlaczego przemilczano na tym portalu wybuch II Wojny Światowej!!! Wcale się nie dziwię że za granicą nie znają tej daty, skoro u nas o tym NIC!!!
#2 | co to za ludzie ? dnia 25.09.2011 08:39
o co chodzi z tym w mundurze ? ( gra w paintball ) i z tą p***ą z twarzy obok ?
#3 | @gruba baba dnia 24.09.2011 18:16
a ty jesteś chudy grubasie, żresz jak świnia, wyglądasz, jak wieprz, a innym wytykasz zwykłą puszystość, trochę szacunku dla kobiet, zaraz gruba baba! jak można tak mówić o kobietach, o tobie można by powiedzić gruby wieprz (albo chydy patyk), jak ci się to gieroju podoba?Grin
#4 | Leszek dnia 24.09.2011 18:02
pani poseł przynajmniej coś potrafi zdziałać w tym Sejmie!
#5 | PAWLO dnia 24.09.2011 17:15
A, po co o nim piać. Zmienia się jak kameleon. Wybory na Prezydenta, lewica, prawica, Gierek, w ogóle wszyscy cacy. Pieski w budach, nie szczekały-MACIULEWICZ, ZEBRO, KURSKI i inne, w budach cisza. Po wyborach, pieski spuściłeś ze smyczy, no i ujadały, gryzły. Ganisz Kluzik że zrobiła Ci słaby wynik, ciesz się "z metra cięty", że miałeś taki wynik. Jak by nie ta kobita, to by było poniżej 10%. Teraz też wybory, i gdzie pieski, znowu w budach!!! No, chyba że znowu po tych wyborach okaże się ze byłeś na haju, KAMELEON!!! A, byłeś u dentysty??? O, jaki "karkowiec"
#6 | dlaczego ? dnia 24.09.2011 16:06
Redakcja Sosnowiec Fakty przemilczała wizytę Pana Jarosława Kaczyńskiego ?
#7 | anka dnia 24.09.2011 14:07
Michał, gdzie ty wszedłeś? Jesteś w Sosnowcu skończony!
Nie rób nam wstydu wynieś się z Muzeum.
#8 | ansa dnia 24.09.2011 12:43
A propos - focia wprost switaśna!!! Jacyż oni są piękni. szczególnie ten - w mundurku... Kibol, czy co?
#9 | ansa dnia 24.09.2011 12:38
Żeby być widzianym przez lokalne media, trzeba na to zapracować przez całą kadencję. Jak się je wtedy miało w dupie, to i one teraz tak mają. A prezesunia ti chyba dosyć ma cały kraj. Po cholerę on jeszcze w Sosnowcu? Niech zbiera paprykę!!!
#10 | gruba baba dnia 24.09.2011 09:12
pani malik się tylko przytyłu na posłowaniu ;P
ta ekskluzywnosc polegala na tym, jak kiedys wielka koalicja pis/lpr/so ekskluzywnie nadawali dla radia maryja???? a moze po prostu nikt nie chcial z nim rozmawiac wiec bylo wrecz intymnie Wink
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney