Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Nie znaleziono ciała Madzi. Matka została zatrzymana

Miejsce, które wskazała matka może być prawidłowym miejscem, jednak wymaga to dokładnego przeszukania terenu. Dziecko mogło być wcześniej w znalezionym zawiniątku – powiedział prywatny detektyw Krzysztof Rutkowski. Jak dodał detektyw, to nie było pierwsze takie zachowanie matki półrocznej Madzi. – Zdarzyło się, że zostawiła dziecko na dwa tygodnie bez opieki. Jak informuje policja matka została zatrzymana i jeśli jej stan na to pozwoli zostanie przesłuchana.Detektyw podkreślił, że "matka miała opory w precyzyjnym określeniu miejsca". – Nie chciała tam iść, zaczęła płakać. Przyznała się do tego, że dziecko nie żyje – podkreślił.

- Matka wskazywała miejsce między drzewami, gdzie zostawiła dziecko. Przechodziła ona przez kładkę, podprowadziła nas pod to miejsce. Nie mogłem siłą prowadzić jej do tego miejsca, gdyż stawiała opory – powiedział w dalszej części swojej wypowiedzi.


Krzysztof Rutkowski zaznaczył, że matka przyznała się do tego czynu, po wykonaniu przez ekipę detektywa, gry operacyjnej. – Wózek był pusty w momencie, gdy dojechała ona do matki – zaznaczył.

Zapytany oto, czy ojciec półrocznej Madzi może mieć coś wspólnego z wydarzeniem, Rutkowski powiedział, że sądzi, że "ojciec nie wiedział o wydarzeniu". – Przesłuchaliśmy go w pokoju obok, gdzie załamał się całkowicie – dodał.

Jak podkreślił detektyw "martwe dziecko owinęła ona w koc i wywiozła wózkiem. Szukała miejsca, gdzie może to dziecko ukryć".


www.onet.pl


Autor: Piotr Dudała | 03/02/2012
Komentarze
#1 | Jannaa dnia 18.12.2014 12:47
Powieść (dosyć krf3tką) czyta się przyjemnie, potwszaoia jednak niedosyt. Postaciom przydałoby się dodać trochę kolorf3w, można by też szerzej przedstawić świat. Autorka skupiła się przede wszystkim na kryminalnej zagadce i fabuła jest największym plusem tekstu, brakuje za to tła (a ze względu na niecodzienne realia było co opisywać).
#2 | ZZSB dnia 03.02.2012 19:04
...- Mam wielkie obawy co do rzetelności detektywa Rutkowskiego - mówi Andrzej Dera (Solidarna Polska), członek komisji Olewnika, na której m.in. przesłuchiwany był Krzysztof Rutkowski. - Wiem, jak wielkie pieniądze wyciągnął od rodziny Olewnika w zamian nic nie dając, a prawda była bardziej brutalna - dodaje poseł. Dera przypuszcza, że w przypadku Madzi może być podobnie. - W tym przypadku też prawda może być zupełnie inna, a detektyw działa w celu zysku i dla rozgłosu - mówi polityk. Dera podkreśla, że żadnej z dotychczasowych wersji nie można potwierdzić, a wiarygodność matki jest żadna... Również mechanizmy działania detektywa budzą w Derze wątpliwości. - Jeżeli widzę w miejscu oględzin ludzi Rutkowskiego, to pytam się: co tu jest grane?
#3 | Punkt widzenia dnia 03.02.2012 17:14
Ach jacyż teraz wszyscy mądrzy, jak wszystko wczesniej wiedzieli. A jeszcze dwa dni wcześniej zachwycano się jaka to religijna byla ta rodzinka, poznali sie w kościele, służyli do mszy, byli we wspólnocie religijnej. Jeszcze rano ogladałem zdjęcia mamusi i tatusia w komżach i albach. I te zachwyty nad genialnością detektywa... ten to umie robić sobie reklamę. Policjanty z Sosnowca dobrzy a Policjanty z Katowic złe ha ha ha ha A czy kto zastanowił się że gdyby po przyciśnięcu mamusi - odrazu oddał by sprawę Policji to juz dawno zwłoki dziecka by się znalazły. Detektyw do końca walczył nie o dziecko ale o nagrodę.
#4 | MATKA dnia 03.02.2012 12:10
JAK ONA MOGŁA ZROBIĆ COŚ TAKIEGO.ZRESZTĄ JA OD RAZU COŚ PODEJRZEWAŁAM,ŻE PO PROSTU KRĘCI.NA PIERWSZY RZUT OKA WIDAĆ,ŻE MA WYGLĄD-NARKOMANKI ALBO TAKIEJ CO ZA KOŁNIERZ NIE WYLEWA.SAMA JESTEM MATKĄ 3 DZIECI( 2 DOROSŁE)ALE W ŻYCIU BYM NIE ZABIŁA ANI NIE PORZUCIŁA DZIECI.MOJE ZDANIE JEST TAKIE ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ!!!BO WIDAĆ ZE DZIECKO JEJ PRZESZKADZAŁO W IMPREZOWANIU[*][*]
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney