Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Matko Boża Smoleńska, módl się za nami!Autor: Piotr Dudała | 23/11/2012
Komentarze
#1 | Bożena II dnia 23.11.2012 22:52
PILNE WEZWANIE DO LUDZKOŚCI

Dzieci Moje, niech Mój pokój będzie z wami i pozostanie na zawsze.

Bądźcie gotowi i przygotowani gdyż Moje Ostrzeżenie niedługo się zacznie. Panowanie wielkiego kraju północnego dobiega końca, a wraz z nim upadek jego idola, boga dolara, jego dni są policzone, zważone i zmierzone. Biada wam głupcy którzy złożyliście zaufanie temu bogu, ponieważ będziecie tarzac się po podłodze razem z nim. Pamiętajcie Moje słowa: Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje włamują się, i kradną. Gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie włamują się, i nie kradną. Bo gdzie jest twój skarb, tam będzie i serce twoje. (Mt 6.19,20).

Serca wielu pozostaną w pułapce wraz z upadkiem tego boga pochodzącego z ręki człowieka, gospodarki wielu krajów upadną i kryzys finansowy będzie odczuwalny w czterech kierunkach kardynalnych. Bóg dolar umarł, i nic wam nie pomoże lamentowanie, już się nie podniesie. Posłuchajcie: “Wszystkie królestwa ziemi przeminą, jak mijają pokolenia, tylko Słowo Boże trwa na wieki.”

O! Bogowie z gliny, dzieło rąk ludzkich, zniewoliliście wiele narodowości; ile krwi zostało przelanej przez was!, jak wiele cierpienia i degradacji przyniosło twoje królestwo!. On, który niegdyś był potężnym dziś leży na podłodze. Biada wam, którzy jemu służyliście! wasza moc rozsypała się jak zamki z piasku, wasze bogactwa są bezwartościowe, wasza wiara odeszła ze waszym bogiem, biedacy!.

Nic nie trwa wiecznie, wszystko jest ulotne w przemijającym świecie; tak ciężka praca jak i zamartwianie się: tak marność jaki i pogarda, i na końcu pozostaje tylko popiół. Oddajcie lepiej wasze zaufanie Panu, jedynemu i prawdziwemu Bogu, który może was uratować i dać wam wolność. Nie bądźcie głupi i bezrozumni, aby nie przydarzyło się wam jak temu bogatemu człowiekowi, który czuł się bezpiecznie z ziemskimi bogactwami a tej samej nocy utracił duszę. Cóż bowiem za korzyść da człowiekowi zyskać świat, jeśli straci swoją duszę, i co dałby człowiek w zamian za swoją dusze? Gromadźcie się na modlitwie i Mnie oddajcie swoje zaufanie, Ja jestem waszym skarbem; kto Mnie znajdzie znajdzie życie wieczne. Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale raczej bójcie się tych, którzy mogą zabić ciało i duszę. Niech Mój pokój będzie z wami; mówię wam raz jeszcze. Jestem waszym Ojcem, Jezus Dobry Pasterz Wszechczasów.

Tłumaczyła: Bożena
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney