Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Apel poparcia dla Prezydenta i Rzadu RP

Apel do środowisk patriotycznych o wyrażenie poparcia dla Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Pani Premier Beaty Szydło

Szanowni Państwo,

W obecnym czasie jesteśmy świadkami skoordynowanych ataków na Prezydenta RP pana Andrzeja Dudę i Rząd pani Premier Beaty Szydło, mających na celu uniemożliwienie im wykonywania konstytucyjnych obowiązków i uprawnień.

Zwracamy się z apelem do wszystkich środowisk patriotycznych na całym świecie o podjęcie inicjatyw, które nie tylko wyrażą szacunek, uznanie i poparcie dla wybranych w demokratyczny sposób Prezydenta i rządu, ale także powstrzymają postawy, które są jawnym pogwałceniem woli narodu.

Polska niepodległa, suwerenna, prawdziwie demokratyczna. Polska rzeczywistych dążeń i zmian. Pochylająca się nad życiem od poczęcia do naturalnej śmierci, rodziną i najsłabszymi. Polska narodowa. Polska spod znaku Krzyża.

Polska rządzona z Brukseli, uległa i bezbronna. Polska sprzedana i rozkradziona, pełna nierozwiązanych afer i braku odpowiedzialności. Polska, jako państwo „istniejące teoretycznie” spod znaku „Sowa i Przyjaciele” i tęczowej flagi.

Dwie wizje Państwa. Dwie wizje Narodu.

W mijającym 2015 roku społeczeństwo w demokratyczny sposób dwukrotnie bardzo dobitnie określiło swoją wolę. Po raz pierwszy, gdy w wyborach prezydenckich odesłało na polityczną „emeryturę” skompromitowanego Bronisława Komorowskiego. Po raz drugi, gdy w październikowych wyborach parlamentarnych koalicja PO – PSL otrzymała czerwoną kartkę, a Zjednoczona Prawica została obdarzona prawdziwym mandatem zaufania, pozwalającym na utworzenie samodzielnie sprawującego władzę rządu.

Od ponad 10 lat jesteśmy świadkami zorganizowanej nagonki medialnej na wszystko, co Polskie, narodowe i katolickie. Nagonka ta nazywana często „Przemysłem Pogardy” stała się wizytówką polityków Platformy Obywatelskiej, PSL-u, SLD oraz wszystkich tych, dla których święte wartości tego narodu są głupstwem lub zgorszeniem. Dziś, gdy symbolem nadchodzących pozytywnych zmian ponownie stała się Prawica z Prawem i Sprawiedliwością na czele, maszyna Przemysłu Pogardy ruszyła z wielkim impetem.

Obserwując obecne wypowiedzi i zachowania polityków i działaczy społecznych tak zwanej opozycji, łatwo możemy dostrzec, że utracone stanowiska i płynące z nich korzyści, zerwane układy i strach przed odpowiedzialnością są motorem działania tych ludzi. Dołączają do nich także Ci, którzy, choć pod innym szyldem, stanowią integralną część systemu.

Nie możemy pozostać biernymi świadkami współczesnej historii. Nie pozwólmy, by ludzie pokroju posła Niesiołowskiego bezprawnie oczerniali rządzących i podjudzali do nienawiści. By ubeckim obyczajem składali donosy na własny kraj do obcych urzędów. Obłuda, arogancja i brak godności osobistej to dominujące cechy większości obecnej opozycji. Zachowują się jak agitatorzy i wiecowi krzykacze - parweniusze i pseudoelity Rzeczypospolitej.

Apelujemy, aby każdy z nas, kto czuje się odpowiedzialny za naszą Ojczyznę podjął działania, jakie podpowiada mu sumienie. Jeszcze raz stańmy po stronie prawdy. Na krzyk odpowiedzmy argumentami, na kłamstwa prawdą, na siłową demonstrację – pokojowym wiecem. Piszmy oświadczenia i petycje. Zbierajmy podpisy. 13 grudnia stańmy w szeregu lub jednoczmy się duchowo z uczestnikami 5-go Marszu Wolności i Solidarności w Warszawie.

Nie pozwólmy, aby ludzie, którzy będąc u władzy zignorowali wszystkie społecznie-ważne inicjatywy, mieli okazje zrobić to jeszcze raz.

Brońmy Prezydenta Rzeczypospolitej i Rządu pani Beaty Szydło.

Brońmy wolnej i suwerennej Ojczyzny.Szczęść Boże,Stefan Skulski - Ottawa, Kanada

Jacek Bukin- Cambridge, Kanada

Dariusz Melon - Toronto, Kanada

Agata Mikołajczyk -Chicago, USA

źródło: https://www.change.org/p/beata-szyd%C5%82o-andrzej-duda-apel-poparcia-dla-prezydenta-i-rzadu-rp?recruiter=446405710&utm_source=share_petition&utm_medium=copylinkAutor: Barbara Gołębiowska | 15/12/2015
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney