Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Zagłębie pamięta!Autor: Redakcja | 12/02/2016
Komentarze
#1 | Zygmunt dnia 16.02.2016 11:16
Modlitwy w intencji Sługi Bożego Arcybiskupa Jana Chrzciciela Cieplaka i o łaski za Jego przyczyną, łącznie wyszukanych jest więc 8 modlitw.
Modlitwy o beatyfikację Sługi Bożego Arcybiskupa Jana Chrzciciela Cieplaka i o różne osobiste łaski za Jego przyczyną

Boże, Ojcze Wszechmogący, który w ciężkich i niebezpiecznych czasach posyłasz Swemu Kościołowi wielkich świętych na obronę Wiary na wzór do naśladowania i na duchownych wodzów w walce ze złem, spraw prosimy Cię pokornie, aby sługa Twój Jan został wkrótce wyniesiony na ołtarze i stał się uciemiężonym narodom przykładem męstwa i wierności w wyznawaniu wiary katolickiej. Przez Chrystusa Pana naszego Amen.

Panie Jezu Chryste, Któryś słudze Twemu Janowi udzielił męstwa w znoszeniu dla Imienia Twego głodu więzienia i prześladowań, na Twoje święte rany, prosimy, abyś przybliżyć raczył chwilę zaliczenia sługi Twojego w poczet błogosławionych i świętych.
Amen.
Duchu Święty Boże, racz nas oświecić, natchnąć i prowadzić do walki ze złem naszych czasów przykładem Twego wiernego sługi Jana i użycz nam tej łaski, o którą Cię dla jego zasługi prosimy. (Tu wymień osobistą prośbę).

O Pani co, na Jasnej Królujesz Górze, racz nam wyjednać u tronu Pana niebios tę wielką łaskę, iżby nowy szczególniejszy Orędownik zagrzewał z nieba zastępy bojowników w obecnej walce o najświętszą sprawę. Przez Chrystusa Pana naszego Amen.

Imprimatur + Stanisław W. Bona

Greon Bay Wis 12 czerwca 1953r.
Dzięki uprzejmości Pani Katarzyny Fuksy z Londynu przedstawiamy poniżej 3 modlitwy do Sługi Bożego Arcybiskupa Jana Cieplaka, rozpowszechnioną wśród emigracji.

Boże Ojcze Wszechmogący, któryś Sługę Twego Jana przez głód, więzienia i choroby do nieba prowadził, spraw za przyczyną Maryi Panny, by oddalony był od nas kielich goryczy, jeżeli taka wola Twoja, i daj nam szczęśliwość wieczną. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Panie Jezu Chryste, któryś Słudze Twemu Janowi dał męstwo w cierpieniu, spraw byśmy za przyczyną Matki Twej Najświętszej krzyż Twój mężnie nięść mogli. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Duchu Święty Boże, któryś Słudze twemu Janowi dał cnotę wiary, nadziei i miłości, wiarę szerzyć i za wiarę cierpieć rozkazał, spraw byśmy za przyczyną Najświętszej Panny Maryi zawsze wiernymi Tobie w miłości zostali. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.
Modlitwa Niebiańskiego Frontu Pomocy

Boże Ojcze, oddajemy Ci wspólnie z Maryją w imieniu Narodu polskiego naszą, dobrą wolę służenia Tobie w Twoich planach odrodzenia świata. Kochamy Cię i pragniemy być Ci wierni, a przez wstawiennictwo Polskiego, Niebiańskiego Frontu Pomocy, wszystkich naszych przodków, błogosławionych i świętych, którzy w niebie wychwalają już Trójcę Przenajświętszą i orędują za naszym narodem przed Tobą, prosimy o ratunek dla nas, Ojczyzny naszej i w intencji tej Nowenny.

Sługo Boży Arcybiskupie Janie Cieplaku, który dobrze znasz rodaków swoich, Ty który życie swoje Bogu i Ojczyźnie poświęciłeś, módl się za nami i wraz z nami, aby Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty był uwielbiony w polskim narodzie przez wszystkie wieki wieków. Amen
#2 | Grupa prominentów dnia 13.02.2016 01:19
Zagłębie pamięta, ale jest pewna grupa prominentów, która chce i dąży do tego, by o Słudze Bożym zapomnieć.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney