Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj













Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Wyniki

W dniu 6 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Zagórzu zakończył się Turniej Tańca Towarzyskiego (turniej towarzyszący) i XII edycja „Shock Dance” IDSF Open Latin o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca.


Wyniki przedstawiają się następująco: (w dalszej części wiadomości)




W turnieju głównym XII edycji „Shock Dance” IDSF Open Latin o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca zwyciężyli:



1miejsce Łowicki Przemysław, Sigvaldadottir Asta AKADEMIA TAŃCA Warszawa Polska


2 miejsce Suchocki Andrzej, Piecewicz Natalia IDEA Kraków Polska


3miejsce Belov Dmitry, Kolyagina Elena DINAMO Moskwa Rosja


4miejsce Maryasin Denis, Skalaban Anna TANGO Mińsk Białoruś


5 miejsce Svetlik Filip,Vaskova Żaneta Czechy


6 miejsce Muller Robert, Jurga Aleksandra SMIRNOW Warszawa Polska



12 miejsce Adam Szendzielorz i Aleksandra Węglarczyk KIEPURA Sosnowiec



Turniej Tańca Towarzyskiego (turniej towarzyszący)




Kategoria 12-13,Klasa E, Styl:Kombinacja 8T




1. miejsce Pujanek Radosław i Baran Michalina IMPULS Chorzów


2.miejsce Kowal Albert i Lewandowska Monika GCT Gliwice


3.miejsce Matusik Adam i Dzidzińska Beata ZORBA Mykanów


4.miejsce Góra Mateusz i Wójcik Dominika KIEPURA Sosnowiec


5.miejsce Oleksiak Kamil i Jeruzalem Paulina KIEPURA
Sosnowiec




Kategoria 14-15, Klasa E, Styl :Kombinacja 8T




1.miejsce Kowal Jakub i Szczepanek Iga KIEPURA Sosnowiec


2. miejsce Wilczyński Jakub i Bobrowska Zuzanna KIEPURA Sosnowiec


3.miejsce Ozner Aureoli i Maćkiewicz Magdalena KIEPURA Sosnowiec


4.miejsce Kuczek Konrad i Kuczek Kinga NOWY STYL
Bielsko-Biała


5.miejsce Pęksa Wojciech i Zabiegaj Magdalena EVOLUTION Kraków


6.miejsce Bubak Robert i Gonciarz Patrycja KIEPURA Sosnowiec



Kategoria pow.15,Klasa C,Styl:Standard




1.miejsce Kosecki Jarosław i Kokosińska Angelika KIEPURA Sosnowiec


2.miejsce Stodulski Szymon i Wawrzyniec Anita SZOK Gliwice


3.miejsce Szwaczka Adam i Klimasara Agnieszka FORUM Zabrze


4.miejsce Twardzik Marcin i Poślednik Dorota NOWY STYL Bielsko-Biała


5.miejsce Róg Dariusz i Wołkowicz Agnieszka BARWINEK P.K. Kraków




Kategoria pow.15,Klasa C,Styl:Latin



1.miejsce Rajca Mariusz i Zinchenko Olga IDEA Kraków


2.miejsce Kosecki Jarosław i Kokosińska Angelika KIEPURA Sosnowiec


3.miejsce Bochacki Bartosz i Mirga Karolina KIEPURA
Sosnowiec


4.miejsce Twardzik Marcin i Poślednik Dorota NOWY STYL Bielsko-Biała


5.miejsce Bawor Dawid i Dyba Barbara MCK Mysłowice




Kategoria pow.15,Klasa D,Styl: Kombinacja 8T




1.miejsce Broniszewski Mariusz i Luszczak Magdalena NOWY STYL Bielsko-Biała


2. miejsce Cygroń Piotr i Bąk Monika KIEPURA Sosnowiec


3.miejsce Dyrda Artur i Makosz Magdalena AKADEMIA TAŃCA NADIR


4.miejsce Wróbel Mateusz i Guzik Magdalena MARENGO Dąbrowa Górnicza


5.miejsce Bochnik Rafał i Gawłowska Enrika AKSEL Rzeszów



Serdecznie gratulujemy









Autor: Magdalena Miksiewicz | 05/12/2008
Komentarze
#1 | dnia 01.01.1970 00:00
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.




Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney