Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Nowości w serwisie sosnowiecfakty.pl

Od wczoraj, w celu poprawy funkcjonowania strony i zapewnienia jej większego bezpieczeństwa, wprowadziliśmy kod antyspamowy. Sądzę, że to już dość powszechne rozwiązanie, znajdzie uznanie naszych stałych i nowych gości. Nadal, w celu zachowania swobody wypowiedzi, nie będziemy podawać numerów IP osób komentujących newsy. Przypominam również o netykiecie i obwiązującym w serwisie Regulaminie komentarzy. Tekst poniżej. Pozdrawiam.Piotr Dudała - Redaktor NaczelnyRegulamin komentarzySerwis SosnowiecFakty.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.

Redakcja serwisu SosnowiecFakty.pl zastrzega sobie prawo do kasowania, bądź edycji wypowiedzi zawierających treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwe oraz promujące jakiekolwiek produkty. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca taką opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną.

Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis (artykuły, łącznie z komentarzami) narusza czyjeś dobra zgłoś nadużycie, wyślij e-mail na adres: redakcja@sosnowiecfakty.plAutor: Piotr Dudała | 19/12/2008
Komentarze
#1 | Pawcio dnia 21.12.2008 23:10
IP i kod antyspamowy to dwie różne sprawy.
Kod "ogłupia" automatyczne spamiarki i jest potrzebny a że bezsensownie długi, to fakt.
IP w przypadku mniejszych portali może tylko dać informacje o tym kto pisze pod różnymi nickami z jednego komputera. Ale to też informacja bardzo złudna - bo dość łatwo to obejść - napisano o tym wyżej.
#2 | anonim dnia 21.12.2008 20:42
Chyba lepsze byłoby podawanie IP niż ten przydługawy kod. Tym bardziej, że na mobilnych urządzeniach jest trudny do odczytania.
#3 | Fiedia dnia 20.12.2008 21:55
Bo to jest tak - czym poważniejszy portal, tym dłuższy ma kod - coś co podobno nobilituje, przynajmniej dla tych ktorzy nie wiedzą po co to. A ci co wiedzą po co to i że więcej niż 4-5 to nic nie znaczące utrudnienie ale dla wpisujących - to usmiechną się tylko. Na upartego można to ustawić chodźby i na 26 cyfro-liter... Podobnie jest z IP - pewnie że anonimowy internet się skończył i absolutnie każdym przypadku można z jakiego adresu co wysłano. Tyle tylko że czasami takie ustalenie może bardzo dużo kosztować ( finansowo ), długo trwać. Sprawa traci sens w przypadku jednego czy drugiego idioty wypisującego tu chamskie bzdury poprzez np. proxy, ze zmiennych IP, z otwartych WiFi itp. We wspólnym interesie lepiej nie karmić troli, nie odpisywać i natychmiast to kasować.
Panu Dudale i Współpracownikom Życze Wesołych Świat... i dalszej zabawy na tym Portalu.
#4 | Ajpik dnia 20.12.2008 11:19
Myślę jednak że powinniście podawać numery IP.
A skoro piszecie że nie będziecie podawać to strasznie ciekawam - dlaczego ? A z długością wpisywanego kodu to zdecydowanie przesadziliście - czyżby pomagał Wam któryś z genialnych informatykow z UM ?
#5 | Sławomir dnia 20.12.2008 09:53
Super!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney