Święty Ojciec Pio

SosnowiecFakty na YouTube


SosnowiecFakty na twitterze


SosnowiecFakty na Google

Święty Michał Archanioł

Święty Jan Paweł II

Ankieta
Czy poznamy prawdę o Katastrofie Smoleńskiej?

tak

nie

trudno powiedzieć


Zagłębiowscy Święci


Gloria TV


WikiZagłębie


Św. Jakub Apostoł

Nawigacja
     Strona główna
     Galeria zdjęć
     Szukaj
     Linki
     Kategorie
     Regulamin Komentarzy
     Akceptacja plików cookies

Zajrzyj tutaj

Ks. prof. Włodzimierz Sedlak

Matka Boża z Guadalupe


Progressive Summer

MDK Kazimierz
Stowarzyszenie Fala Inicjatyw i Miejski Dom Kultury "Kazimierz" w Sosnowcu zapraszają na imprezę z cyklu Progressive Summer, która odbędzie się 17 lipca 2010 roku, w sobotę, w Amfiteatrze - Park Leśna Kazimierz Górniczy w Sosnowcu. Będzie to pierwsze tego typu spotkanie z muzyką Techno i Progressive.
Rozpoczęcie imprezy - godz. 17:00Podczas koncertu wystąpią:

- Satan

- Wazin

- Siwy

- Greg

- Kuschall
Satan - to Jakub Miśkiewicz, który swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął na początku lat 90-tych. Przez lata grając na wielu imprezach techno poznawał różne style szukając odpowiedniego stylu dla siebie. Obecnie uwielbia grać sety, które charakteryzuje minimalna ilość dźwięków, a maksimum pętli nadaje im niezwykły charakter i klimat.Wazin - to Przemysław Woźniak, student ostatniego roku Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. W swojej historii muzycznej przeszedł wiele stylów: od ciężkiego metalu, przez hip hop, dance, elektronikę, reggae aż do techno. Jest zwolennikiem angielskich nut, m.in. Lawrie Immersion, Liberator DJs. Od stycznia 2005 jest organizatorem imprez techno w klubie Kanty.Siwy - to Damian Boruta. Zaczynał, podobnie jak Wazin, od ciężkich metalowych brzmień, a obecnie zajmuje się muzyką Techno & Trance.Greg - to Grzegorz Pękala. Zajmuje się muzyką techno od około 3 lat. W 2009 roku był uczestnikiem Mistrzostw Polski Deejay-ów.Kuschall - to wesoły chłopak gustujący w stylach techno, house, progressive house.Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie
MDK KazimierzAutor: Paweł Kulczyński | 11/07/2010
Komentarze
#1 | dsa dnia 10.05.2011 07:42
Many people have a secret desire to contribute to the betterment of the world. Quite often, these people must consult a life coach outlet in order to discover how best to fulfill that secret desire. That cheap coach outlet might be expected to provide his or her client with some thought provoking advice. Coach handbags That advice might well include some inspiring quotes that the person can use in their life to help them achieve their goals coach handbag outlet. An example of this is the guidance found in the following quote: "The betterment of the world can be accomplished through pure and goodly deeds discount coach handbags, through commendable and seemly conduct." After presenting a client with that statement, the same life coach handbags outlet stores would certainly want to explore its exact meaning. First, coach handbag who is directing the coaching sessions should offer his or her interpretation of the phrase "commendable and seemly conduct." coach shoes interpretation of that phrase would hinge on what he or she saw as "seemly conduct." A wise clearance coach handbags would indicate how a good worker, a studious classroom learner or a respectful individual mimics such behavior. Along the same vein
#2 | Profesjonalista dnia 18.07.2010 20:59
Radziłbym tym owym "DJ-om" nauczyć się chociażby podstaw grania jak zgrywanie beatu... To co tam słyszałem było żenujące..
#3 | anonim dnia 15.07.2010 05:47
Ale jesteście ograniczeni umysłowo. Co to znaczy Precz z szatanem? Pisze wyraźnie, że to nie szarpidruty tylko muzyka techno, a że dj nazwał sie Satan to juz jest jego wybór. mam nadzieje, że nie bedzie was tam i nie bedziecie psuli klimatu imprezki! pzdr Siwy!

Ps. Powinnismy byc dumni, że mamy mozliwosc organizowania imprez!
#4 | MałaMiiiiii dnia 13.07.2010 09:01
Dom Klutury jest w porządku
#5 | mieszkaniec dnia 13.07.2010 07:50
Nie chcemy tu tej muzyki. Precz z Dziewanowskim, to on nam tu zrobił ten dom niby kultury!
#6 | Dewotka dnia 12.07.2010 14:31
Precz z szatanem!
#7 | anonim dnia 12.07.2010 12:10
znowu jakiś SATAN!!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przenajświętsze Oblicze

Święty Brat Albert Chmielowski

Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu

Wierszyna - Mała Polska na Syberii

Święty Szarbel Makhlouf

Starsze newsy

Arcybiskup Jan Cieplak

Kategorie newsów
     Rycerze Kolumba
     Wydarzenia
     Z ratusza
     Polityka
     Sport
     Gospodarka
     Kultura
     Rozrywka
     Z prasy, z netu
     Felietony Krzysztofa Korna
     Do redakcji

Rycerze Kolumba Sosnowiec

Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec

Ks. Michael McGivney