|
SosnowiecFakty na YouTube |
|
|
SosnowiecFakty na twitterze |
|
|
Ks. prof. Włodzimierz Sedlak |
|
|
- Metalfest 2011
Miejski Dom Kultury "Kazimierz" w Sosnowcu zaprasza wszystkich na METALFEST 2011, który odbędzie się 19 lutego 2011 roku, w sobotę, o godz. 18:00. Podczas koncertu zagrają: Formis, Post Profession, Frontside.
Formis to zespół z Sosnowca, grający muzykę metalową w składzie: MARO - wokal i gitara, HUB - gitara, TOMMY - bass, ZWIERZAK - perkusja.
Post Profession to zespół metalowy z Sosnowca, który został założony w 2002 roku. Obecnie w skład grupy wchodzą: Grzegorz Bodzioch "Bodek" - wokal, Miłosz Płachciński - gitara, Maciej Narski - gitara, Piotr Czernik - bass i Piotr Smok - perkusja.
Frontside to zespół ze znacznie dłuższą historią (powstał w 1993 roku), grającą Death Metal, który posiada w swojej kolekcji wiele płyt. Skład zespołu: Auman - wokal, Demon - gitara, Nowak - bass, Daron - gitara, Toma - perkusja.
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.
Cena biletu - 10 zł - sprzedaż w dniu koncertu
Autor: Paweł Kulczyński | 07/02/2011
Komentarze Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?

|
|
Święty Brat Albert Chmielowski |
|
|
Klub Gazety Polskiej w Sosnowcu |
|
|
Wierszyna - Mała Polska na Syberii |
|
|
Rycerze Kolumba Sosnowiec |
|
|
Chór Katedralny LUTNIA - Sosnowiec |
|
|